Dr. Panda's Daycare - Free

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - %s
  • Boyut 37 MB
  • Sürüm 1.8
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici TribePlay
Çocuğunuz için bakımın ne demek olduğunu öğreneceği ve son derece eğleneceği harika bir oyun.

 Bu oyun sizi başka bir dünyaya taşıyacak ve sizden önce çocukları etkisi altına alacak. Özellikle 7 yaşının altındaki çocukların gelişimleri dikkate alınarak üretilen bu harika oyun onlar için bir başka deneyim olacaktır. Güzel bir kurguya sahip olan bu oyunda her türden hayvan bulunmaktadır. İnek, kuzu, tavuk, kedi, köpek, civciv, kuş ve daha pek çok hayvana ev sahipliği yapan bu yaratıcı oyun çocukların yaratıcılıklarını da geliştirecektir. Bu oyun ile çocuklar hayvanlar hakkında pek çok şeyi kısa yoldan öğrenecekler ve en büyük görev de onların olacak bu oyunda. Bu sevimli hayvanların her türlü bakımları ile ilgilenmek zorunda olan çocuklar kendilerini geliştirecekler. Anne ve babaların çocuklarına severek oynatacakları bu oyunda onları etki altına alacak çok özellik mevcuttur.

 Yepyeni bir ortam ile karşılaşan çocuklar bu oyu ile inanılmaz bir gelişme sağlayacaklar. Hem sosyal hem ruhsal hem de motor becerilerini geliştirecek olan çocuklar bu oyunun içinde tam bir yetişkin olacaklar ve kendilerine olan güvenlerini tazeleyecekler. Bu da hem onların hem de ebeveynlerin mutlu olmasını sağlayacak.

 Sunulan bu eşsiz fırsatlara sahip olmak bir tuş kadar uzağınızda. Hemen indirin ve  siz de bu mükemmel özelliklerden yararlanın. 

Dr. Panda's Daycare - Free indir